Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 

Werkzame stof (256)

« Bekijk alle producten in de categorie Geneesmiddelen

Filter op Werkzame stof
Acetylcysteine (22)
Acetylsalicylzuur (7)
Bisacodyl (5)
Cetirizine (12)
Clotrimazol (5)
Diclofenac (17)
Ibuprofen (34)
Mebendazol (8)
Paracetamol (63)
Aciclovir (4)
Broomhexine (11)
Butylscopolamine (2)
Chloroxylenol (1)
Cinnarizine (6)
Cyclizine (1)
Hydroxethylrutosiden (1)
Lactulose (3)
Lidocaïne­hydrochloride (3)
Loperamide (8)
Loratadine (9)
Miconazolnitraat (3)
Naproxennatrium (1)
Noscapine (4)
Omeprazol (3)
Pantoprazol (4)
Povidonjood (6)
Terbinafine Hydrochloride (4)
Xylometazoline (12)

Werkzame stof wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9.5 uit 10 met 97 reviews.
De prijzen van Werkzame stof producten variëren van 0,82 tot 43,95.

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (256 producten)
20 tabletten Advil Reliva Forte Ovaal 400 mg
Reliva Forte Ovaal 400 mg

Merk: Advil
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
6,21
20 tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,02
20 tabletten Linn PPC Tabletten
PPC Tabletten

Merk: Linn
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,99
30 tabletten Teva Cetirizine diHCI 10 mg
Cetirizine diHCI 10 mg

Merk: Teva
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,82
20 tabletten Bayer Aspirine 100
Aspirine 100

Merk: Bayer
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
4,73
14 tabletten Healthypharm Maagzuurtabletten Pantoprazol
Maagzuurtabletten Pantoprazol

Merk: Healthypharm
Inhoud: 14 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,32
20 capsules Nurofen Fastine 400 mg
Fastine 400 mg
* * * *
Merk: Nurofen
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
9,80
20 tabletten Panadol Gladde tablet 500 mg
Gladde tablet 500 mg
* * * * *
Merk: Panadol
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,09
10 tabletten Primatour Primatour - Bij Reisziekte
Primatour - Bij Reisziekte

Merk: Primatour
Inhoud: 10 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
6,99
10 ml Sanias Neusspray Kind Xylometazoline HCl 0,5 mg
Neusspray Kind Xylometazoline HCl 0,5 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 10 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
3,78
100 gram Linn Diclofenac Gel Extra Sterk
Diclofenac Gel Extra Sterk

Merk: Linn
Inhoud: 100 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
15,49
24 stuks Nurofen Nurofen 400 mg
Nurofen 400 mg
* * * * *
Merk: Nurofen
Inhoud: 24 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
6,70
300 ml Healthypharm Laxeerdrank Lactulose 667 mg per ml
Laxeerdrank Lactulose 667 mg per ml

Merk: Healthypharm
Inhoud: 300 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
9,55
24 tabletten Nurofen Migraine
Migraine

Merk: Nurofen
Inhoud: 24 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
9,80
50 tabletten Sanias Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,39
6 zetpillen Sanofi Dulcolax Bisacodyl 10 mg
Dulcolax Bisacodyl 10 mg

Merk: Sanofi
Inhoud: 6 zetpillen
Status: op voorraad
Onze prijs
5,77
10 tabletten Imodium Imodium 2 mg Instant Smelttabletten
Imodium 2 mg Instant Smelttabletten
* * * * -
Merk: Imodium
Inhoud: 10 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
6,81
10 kauwtabletten Leidapharm Kinderparacetamol 120 mg
Kinderparacetamol 120 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 kauwtabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,85
20 capsules Linn Ibuprofen Liquid Caps 200 mg
Ibuprofen Liquid Caps 200 mg

Merk: Linn
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
3,69
50 tabletten Roter Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg
* * * * *
Merk: Roter
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
4,59
50 tabletten Bisolvon Bisolvon Tabletten 8 mg bij Vastzittende Hoest Door Taai Slijm
Bisolvon Tabletten 8 mg bij Vastzittende Hoest Door Taai Slijm

Merk: Bisolvon
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
8,39
10 tabletten Healthypharm Allergietabletten Cetirizine diHCL 10 mg
Allergietabletten Cetirizine diHCL 10 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,54
100 gram Healthypharm Diclofenac 1% Gel
Diclofenac 1% Gel

Merk: Healthypharm
Inhoud: 100 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
10,61
30 gram Leidapharm Antischimmelcreme Miconazolnitraat 20 mg/g
Antischimmelcreme Miconazolnitraat 20 mg/g
* * * * -
Merk: Leidapharm
Inhoud: 30 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
6,70
30 tabletten Leidapharm Hoesttabletten Broomhexine HCL 8 mg
Hoesttabletten Broomhexine HCL 8 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,57
10 ml Leidapharm Neusspray Kind Xylometazoline 0,5 mg/ml
Neusspray Kind Xylometazoline 0,5 mg/ml
* * * *
Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
3,40
20 tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,85
10 capsules Linn Loperamide 2 mg
Loperamide 2 mg

Merk: Linn
Inhoud: 10 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
2,39
10 capsules Sandoz Loperamide HCl 2 mg
Loperamide HCl 2 mg

Merk: Sandoz
Inhoud: 10 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
1,53
30 tabletten Sandoz Loratadine 10 mg
Loratadine 10 mg

Merk: Sandoz
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
11,49

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.755 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk