Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Werkzame stof (260)

« Bekijk alle producten in de categorie Geneesmiddelen

Filter op
Acetylcysteine (22)
Acetylsalicylzuur (7)
Bisacodyl (5)
Cetirizine (12)
Clotrimazol (5)
Diclofenac (17)
Ibuprofen (35)
Mebendazol (8)
Paracetamol (63)
Aciclovir (4)
Broomhexine (11)
Butylscopolamine (2)
Chloroxylenol (1)
Cinnarizine (6)
Cyclizine (1)
Hydroxethylrutosiden (1)
Lactulose (3)
Lidocaïne­hydrochloride (3)
Loperamide (9)
Loratadine (9)
Miconazolnitraat (3)
Naproxennatrium (1)
Noscapine (4)
Omeprazol (3)
Pantoprazol (4)
Povidonjood (6)
Pramocaine (2)
Terbinafine Hydrochloride (4)
Xylometazoline (12)

Werkzame stof wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9.5 uit 10 met 97 reviews.
De prijzen van Werkzame stof producten variëren van 0,82 tot 43,95.

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (260 producten)
 Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg
Reliva Liquid-Caps 200 mg

Merk: Advil
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
7,46
10 capsules Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg
Reliva Liquid-Caps 200 mg

Merk: Advil
Inhoud: 10 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
4,78
 Aspen Xylocaine Hydrofiele zalf
Xylocaine Hydrofiele zalf

Merk: Aspen
Inhoud: 35 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
14,95
 Bisolvon Bisolvon Drank voor Kinderen 4 mg Aardbeiensmaak
Bisolvon Drank voor Kinderen 4 mg Aardbeiensmaak

Merk: Bisolvon
Inhoud: 125 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
8,29
50 tabletten Bisolvon Bisolvon Tabletten 8 mg bij Vastzittende Hoest Door Taai Slijm
Bisolvon Tabletten 8 mg bij Vastzittende Hoest Door Taai Slijm

Merk: Bisolvon
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
8,39
10 bruistabletten Healthypharm Hoestbruistabletten Acetylcysteine 600 mg Vastzittende Hoest
Hoestbruistabletten Acetylcysteine 600 mg Vastzittende Hoest

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 bruistabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,83
 Leidapharm Paracetamol 1000 mg Zetpillen
Paracetamol 1000 mg Zetpillen

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 zetpillen
Status: op voorraad
Onze prijs
4,33
15 gram Nestosyl Nestosyl
Nestosyl

Merk: Nestosyl
Inhoud: 15 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
7,94
 Nurofen Fastine 400 mg
Fastine 400 mg
* * * *
Merk: Nurofen
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
9,80
 Teva Cetirizine DiHCI 10 mg
Cetirizine DiHCI 10 mg

Merk: Teva
Inhoud: 7 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,53
 Teva Paracetamol 120 mg
Paracetamol 120 mg

Merk: Teva
Inhoud: 10 zetpillen
Status: op voorraad
Onze prijs
2,99
2 gram Leidapharm Aciclovir Koortslipcreme
Aciclovir Koortslipcreme

Merk: Leidapharm
Inhoud: 2 gram
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
4,33
20 capsules Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps
Ibuprofen 400 mg Liquid Caps

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,15
20 tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal
Paracetamol 500 mg Ovaal

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
0,82
 Prevalin Allerstop Cetirizine 10 mg
Allerstop Cetirizine 10 mg

Merk: Prevalin
Inhoud: 14 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
10,87
 Reactine Filmomhulde Tabletten Ceterizine HCl 10 mg
Filmomhulde Tabletten Ceterizine HCl 10 mg

Merk: Reactine
Inhoud: 14 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
10,12
7 tabletten Sandoz Pantoprazol 20 mg
Pantoprazol 20 mg

Merk: Sandoz
Inhoud: 7 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
4,45
24 tabletten Sanias Ibuprofen 200 mg
Ibuprofen 200 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 24 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,17
20 capsules Sanias Ibuprofen 400 mg Liquid Caps
Ibuprofen 400 mg Liquid Caps

Merk: Sanias
Inhoud: 20 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,39
 Sanias Lactulose 667mg Stroop
Lactulose 667mg Stroop

Merk: Sanias
Inhoud: 500 ml
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
11,49
 Sanias Loperamide HCl 2 mg Bij Diarree
Loperamide HCl 2 mg Bij Diarree

Merk: Sanias
Inhoud: 10 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
3,44
 Sanias Mebendazol Sanias 100 mg Wormkuurtabletten
Mebendazol Sanias 100 mg Wormkuurtabletten
* * * * -
Merk: Sanias
Inhoud: 2 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
1,57
10 zetpillen Sanias Paracetamol Zetpil 120 mg
Paracetamol Zetpil 120 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 10 zetpillen
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,40
 Sanias Paracetamol Zetpil 500 mg
Paracetamol Zetpil 500 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 10 zetpillen
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,75
100 gram Tantum Diclofenac 1% Gel
Diclofenac 1% Gel

Merk: Tantum
Inhoud: 100 gram
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
15,99
6 tabletten Teva Mebendazol 100 mg
Mebendazol 100 mg

Merk: Teva
Inhoud: 6 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
4,95
60 tabletten Teva Mebendazol 100 mg
Mebendazol 100 mg

Merk: Teva
Inhoud: 60 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
43,95
 Teva Miconazolnitraat 20 Hydrofiele Creme
Miconazolnitraat 20 Hydrofiele Creme

Merk: Teva
Inhoud: 30 gram
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
8,03
 Teva Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Teva
Inhoud: 30 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
1,60
 Teva Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Teva
Inhoud: 20 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
1,06

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Waarborg Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

Thuiswinkel Waarborg

59.325 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk