BEL 0318 - 64 89 89
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg
20 tabletten


Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg 20 tabletten Klik voor een vergroting


Reviews: * * * * -
Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 tabletten
Verpakkingen:
Checked icon 20 tabletten 1,26 op voorraad
unchecked icon 50 tabletten 2,65 op voorraad
Aantal eenheden:  
newEUR1.26
Onze prijs
1,26


Productinformatie van Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg:

Toepassing van Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg:

Claims
Paracetamol HTP caplet 500 mg behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en
koortsverlagende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt
Paracetamol HTP caplet 500 mg wordt gebruikt bij de symptomatische behandeling van milde tot matige pijn en/of koorts.

Ingrediënten van Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg:

Werkzame stoffen: paracetamol 500 mg
Hulpstoffen: polyvidon (E1201), maïszetmeel, stearinezuur (E570) en natriumzetmeelglycolaat

Gebruik van Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg:

Dosering
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
1-2 tabletten van 500 mg per keer, maximaal 6 tabletten van 500 mg per dag
Gebruik bij kinderen:
6 - 9 jaar: ½ tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
9 -12 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 3-4 keer per dag
12-15 jaar: 1 tablet van 500 mg per keer, maximaal 4-6 keer per dag
Het minste aantal toedieningen per etmaal is bestemd voor de jongste kinderen in een bepaalde groep.
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Wijze van gebruik
De tabletten met een ruime hoeveelheid water innemen.
Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg

Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
8 5 20 tabletten Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg
Henriette, Groningen
09-09-2025

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
paracetamol caplet is gebruiksvriendelijk!

De tabletten lossen gemakkelijk op in water zodat het lichaam minder moeite heeft ze op te nemen, ook door de langwerpige vorm van het tablet is het doorslikken gemakkelijker.


 
Y.E. Stokkel, Ede
04-07-2019

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Makkelijk door te slikken en leuk geprijsd..

De capletten zijn een stuk makkelijker door te slikken dan de tabletten en ze zijn nog leuk geprijsd ook.


 
Rick, Arnhem
16-02-2018

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Goed en snel

Goede service en snelle levering


 
Corine, Nuth
19-02-2017

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Prettig te slikken paracetamols, scherp geprijst

Fijne pilletjes, slikken makkelijk weg. Nog steeds erg voordelig!


 
Kees Visser, Nieuwe-tonge
13-07-2016

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Ze zijn heel fijn als je ze oplos in water ander paracetamol zin schilfer grof en vieste smaak

Zeer goed


 
Ko, Alkmaar
09-05-2016

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
goed slikbaar.

Prima product was er snel werkt goed en is gemakkelijk in te nemen.


 
Alim Madarun, Zwolle
22-03-2016

Beoordeling:
* * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Snel en correct

Ja ben tevrede met de afhandeling.


 
Klaas Vlaanderen, Zaandam
04-11-2015

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol Caplet 500 mg Healthypharm 50 tabletten
ik vind ze erg goed

ze zijn zeker aan te bevelen


 
Van 20 tabletten Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 16094506
Barcode: 8714632058514

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Waarborg Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

Thuiswinkel Waarborg

59.325 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk