Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 

Werkzame stof (256)

« Bekijk alle producten in de categorie Geneesmiddelen

Filter op Werkzame stof
Acetylcysteine (22)
Acetylsalicylzuur (7)
Bisacodyl (5)
Cetirizine (12)
Clotrimazol (5)
Diclofenac (17)
Ibuprofen (34)
Mebendazol (8)
Paracetamol (63)
Aciclovir (4)
Broomhexine (11)
Butylscopolamine (2)
Chloroxylenol (1)
Cinnarizine (6)
Cyclizine (1)
Hydroxethylrutosiden (1)
Lactulose (3)
Lidocaïne­hydrochloride (3)
Loperamide (8)
Loratadine (9)
Miconazolnitraat (3)
Naproxennatrium (1)
Noscapine (4)
Omeprazol (3)
Pantoprazol (4)
Povidonjood (6)
Terbinafine Hydrochloride (4)
Xylometazoline (12)

Werkzame stof wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9.5 uit 10 met 97 reviews.
De prijzen van Werkzame stof producten variëren van 0,82 tot 43,95.

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (256 producten)
54 tabletten Healthypharm Wormkuurtabletten Mebendazol 100 mg
Wormkuurtabletten Mebendazol 100 mg
* * * * *
Merk: Healthypharm
Inhoud: 54 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
40,95
30 gram Sandoz Miconazolnitraat Creme
Miconazolnitraat Creme

Merk: Sandoz
Inhoud: 30 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
6,31
30 tabletten Teva Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte
Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte

Merk: Teva
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,21
10 ml Healthypharm Kinderneusspray Xylometazoline HCL 0,5 mg per ml
Kinderneusspray Xylometazoline HCL 0,5 mg per ml
* * * * *
Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
4,03
24 tabletten Sanias Ibuprofen 400 mg
Ibuprofen 400 mg
* * * * *
Merk: Sanias
Inhoud: 24 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,21
10 sachets Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg
Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg

Merk: Linn
Inhoud: 10 sachets
Status: op voorraad
Onze prijs
4,59
30 stuks Sandoz Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte
Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte

Merk: Sandoz
Inhoud: 30 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
2,36
20 capsules Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg
Paracetamol Liquid Caps 500 mg
* * * * *
Merk: Roter
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
5,99
48 tabletten Panadol Plus Gladde Tablet
Plus Gladde Tablet

Merk: Panadol
Inhoud: 48 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,22
10 ml Healthypharm Neusdruppels Xylometazoline HCL 1,0 mg per ml
Neusdruppels Xylometazoline HCL 1,0 mg per ml

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
4,24
20 tabletten Sanias Diclofenac Kalium 12,5 mg
Diclofenac Kalium 12,5 mg
* * * * -
Merk: Sanias
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,74
40 tabletten Healthypharm Ibuprofen 200 mg
Ibuprofen 200 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 40 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,28
20 tabletten Healthypharm Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,01
40 tabletten Omega Pharma Antigrippine
Antigrippine

Merk: Omega Pharma
Inhoud: 40 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
9,99
6 zetpillen Sanofi Buscopan 10 mg
Buscopan 10 mg

Merk: Sanofi
Inhoud: 6 zetpillen
Status: op voorraad
Onze prijs
9,43
30 tabletten Healthypharm Allergietabletten Cetirizine 10 mg
Allergietabletten Cetirizine 10 mg
* * * * *
Merk: Healthypharm
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,43
10 ml Linn Neusspray Xylometazoline 1mg/ml
Neusspray Xylometazoline 1mg/ml

Merk: Linn
Inhoud: 10 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
3,59
20 tabletten Leidapharm Paracetamol 500 mg Ovaal
Paracetamol 500 mg Ovaal

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
0,82
20 tabletten Roter APC
APC
* * * * *
Merk: Roter
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,99
30 tabletten Sanias Cetirizine diHCl 10 mg
Cetirizine diHCl 10 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
8,27
30 tabletten Healthypharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg
Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
11,04
10 tabletten Leidapharm Reistabletten Cinnarizine
Reistabletten Cinnarizine

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,05
50 tabletten Teva Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Teva
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
2,13
50 tabletten Teva Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeine 50 mg
* * * * *
Merk: Teva
Inhoud: 50 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,74
20 tabletten Voltaren Voltaren K Tabletten 12,5 mg Diclofenac
Voltaren K Tabletten 12,5 mg Diclofenac

Merk: Voltaren
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,19
30 bruistabletten Healthypharm Hoestbruistabletten Acetylcysteine 600 mg
Hoestbruistabletten Acetylcysteine 600 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 30 bruistabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
12,53
10 stuks Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 60 mg
Kinderparacetamol Zetpil 60 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
3,18
20 tabletten Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg
Paracetamol Caplet 500 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,26
20 capsules Linn Paracetamol 500 mg Liquid Caps
Paracetamol 500 mg Liquid Caps

Merk: Linn
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
2,99
30 tabletten Sanofi Dulcolax Bisacodyl 5 mg
Dulcolax Bisacodyl 5 mg

Merk: Sanofi
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,07

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.755 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk