BEL 0318 - 64 89 89
Nu beschikbaar
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg
20 capsules


20 capsules Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg Klik voor een vergroting


Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 capsules
Aantal eenheden:  
newEUR3.96
Onze prijs
3,96


Productinformatie van Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg:

Toepassing van Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg:

Waarvoor wordt Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg gebruikt?
Hoofdpijn, kiespijn, spierpijn, spit, zenuwpijn, menstruatiepijn, koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting.

Samenstelling van Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg:

Elke zachte capsule bevat:
Werkzame stoffen:
Paracetamol 500 mg

Hulpstoffen: macrogol 400, macrogol 600, gezuiverd water, propyleenglycol, povidon, silica (colloidal anhydrous).
Capsulewand: Gelatine, vloeibare sorbitol (gedeeltelijk gedehydreerd), gezuiverd water, glycerol, titaniumdioxide (E171).

Gebruik van Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg:

Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (>55 kg lichaamsgewicht):
Zo nodig 1 à 2 capsules (500 - 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6 doseringen (3000 mg) per 24 uur.
Kinderen en adolescenten
De kinderdosering dient gebaseerd te worden op het lichaamsgewicht, en er dient een passende
doseringsvorm te worden gebruikt. De lagere toedieningsfrequentie is bedoeld voor kinderen in de
ondergrens van de desbetreffende gewichts - en/of leeftijdscategorie.
Kinderen in de leeftijd van 9 tot 12 jaar (30 - 40 kg lichaamsgewicht):
1 capsule (500 mg) per keer, maximaal 3 tot 4 doseringen (1500 - 2000 mg) per 24 uur.
Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40 - 55 kg lichaamsgewicht):
1 capsule per keer (500 mg) per keer, maximaal 4 tot 6 doseringen (2000 - 3000 mg) per 24 uur.

Lees voor gebruik de bijsluiter
pdf download Download de bijsluiter van Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg
Dit product behoort tot de categorie: Paracetamol
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 20 capsules Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg!

Van 20 capsules Roter Paracetamol Liquid Caps 500 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 16531507
Barcode: 8713304949198

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

22.280 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk