Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg
10 stuks


10 stuks Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg Klik voor een vergroting


Reviews: * * * *
Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 10 stuks
Aantal eenheden:  
newEUR2.59
Onze prijs
2,59


Productinformatie van Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg:
Toepassing van Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg:
Paracetamol behoort tot de groep van geneesmiddelen met een pijnstillende en koortsverlagende werking.
Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na inenting, hoofdpijn, kiespijn, spit en spierpijn, menstruatiepijn en zenuwpijn.

Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor een bestanddeel van de zetpillen.

Samenstelling van Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg:
De werkzame stof in dit middel is paracetamol. Éen zetpil bevat respectievelijk 1000 mg paracetamol.
De andere stoffen in dit middel zijn colloïdaal watervrij siliciumdioxide, hard vet (Witepsol H 15). Paracetamol HTP zetpil 1000 mg bevat tevens soja lecithine.

Gebruik van Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg:
De algemene dosering geldt slechts als richtlijn en is als volgt:

12-15 jaar (40-55 kilo lichaamsgewicht) 1-3 maal daags één zetpil. De dagdosering is maximaal 3000 mg per dag (3 zetpillen á 1000 mg).
Volwassenen (vanaf 55 kilo lichaamsgewicht) 1-4 maal daags één zetpil. De dagdosering is maximaal 4000 mg per dag (4 zetpillen á 1000 mg).

De tijd tussen de verschillende toedieningen moet tenminste 6 uur bedragen. Bij volwassenen niet langer dan 14 dagen gebruiken zonder overleg met uw arts. Afhankelijk van het weer opkomen van de verschijnselen zoals koorts en pijn kunt u weer een zetpil gebruiken.

De zetpil met de punt naar voren in de anus brengen. Indien u de punt van de zetpil bevochtigt met wat water vergemakkelijkt dit het naar binnen brengen van de zetpil.

Lees voor gebruik de bijsluiter
pdf download Download de bijsluiter van Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg
Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
1 4 10 stuks Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg
Anoniem, Leefdaal
27-06-2017

Beoordeling:
* * * -

geverifieerde koper
10 stuks Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg
goed produkt

goed,suppo's van 1gr paracetemol zijn moeilijk te vinden


 
Van 10 stuks Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 15942023
Barcode: 8714632069985

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

22.280 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk