Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 

Werkzame stof (256)

« Bekijk alle producten in de categorie Geneesmiddelen

Filter op Werkzame stof
Acetylcysteine (22)
Acetylsalicylzuur (7)
Bisacodyl (5)
Cetirizine (12)
Clotrimazol (5)
Diclofenac (17)
Ibuprofen (34)
Mebendazol (8)
Paracetamol (63)
Aciclovir (4)
Broomhexine (11)
Butylscopolamine (2)
Chloroxylenol (1)
Cinnarizine (6)
Cyclizine (1)
Hydroxethylrutosiden (1)
Lactulose (3)
Lidocaïne­hydrochloride (3)
Loperamide (8)
Loratadine (9)
Miconazolnitraat (3)
Naproxennatrium (1)
Noscapine (4)
Omeprazol (3)
Pantoprazol (4)
Povidonjood (6)
Terbinafine Hydrochloride (4)
Xylometazoline (12)

Werkzame stof wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9.5 uit 10 met 97 reviews.
De prijzen van Werkzame stof producten variëren van 0,82 tot 43,95.

Pagina: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 (256 producten)
20 capsules Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg
Reliva Liquid-Caps 200 mg

Merk: Advil
Inhoud: 20 capsules
Levertijd: 2-3 werkdagen
Onze prijs
7,46
60 gram Advil Gel
Gel

Merk: Advil
Inhoud: 60 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
11,00
10 capsules Advil Reliva Liquid-Caps 200 mg
Reliva Liquid-Caps 200 mg

Merk: Advil
Inhoud: 10 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
4,78
10 bruistabletten Bayer Aspirine C
Aspirine C

Merk: Bayer
Inhoud: 10 bruistabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,80
10 kauwtabletten Bayer Sinaspril 120mg
Sinaspril 120mg

Merk: Bayer
Inhoud: 10 kauwtabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,86
125 ml Bisolvon Bisolvon Drank voor Kinderen 4 mg Aardbeiensmaak
Bisolvon Drank voor Kinderen 4 mg Aardbeiensmaak

Merk: Bisolvon
Inhoud: 125 ml
Levertijd: 2-3 werkdagen
Onze prijs
8,29
20 tabletten Finimal Paracetamol 500 mg / Coffeïne 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeïne 50 mg

Merk: Finimal
Inhoud: 20 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
3,78
100 ml Fluimucil Drank Junior Acetylcysteine
Drank Junior Acetylcysteine

Merk: Fluimucil
Inhoud: 100 ml
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,38
30 tabletten Healthypharm Laxeertabletten Bisacodyl 5 mg
Laxeertabletten Bisacodyl 5 mg
* * * * *
Merk: Healthypharm
Inhoud: 30 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
3,07
10 sachets Healthypharm Paracetamol met Vitamine C 500 / 50 mg
Paracetamol met Vitamine C 500 / 50 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 sachets
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,95
10 capsules Leidapharm Diarreeremmer Loperamide HCL 2 mg
Diarreeremmer Loperamide HCL 2 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,88
10 tabletten Leidapharm Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg
Hooikoortstabletten Loratadine 10 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
4,39
20 capsules Leidapharm Ibuprofen 400 mg Liquid Caps
Ibuprofen 400 mg Liquid Caps

Merk: Leidapharm
Inhoud: 20 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,15
10 capsules Leidapharm Ibuprofen Liquid Caps 200 mg
Ibuprofen Liquid Caps 200 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,05
1 tablet Navamedic Virono 50 mg Aciclovir Koortsliptablet
Virono 50 mg Aciclovir Koortsliptablet

Merk: Navamedic
Inhoud: 1 tablet
Levertijd: 2-3 werkdagen
Onze prijs
12,95
14 tabletten Prevalin Allerstop Cetirizine 10 mg
Allerstop Cetirizine 10 mg

Merk: Prevalin
Inhoud: 14 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
10,87
14 tabletten Reactine Filmomhulde Tabletten Ceterizine HCl 10 mg
Filmomhulde Tabletten Ceterizine HCl 10 mg

Merk: Reactine
Inhoud: 14 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
10,12
7 tabletten Reactine Filmomhulde Tabletten Cetirizine HCl 10 mg
Filmomhulde Tabletten Cetirizine HCl 10 mg

Merk: Reactine
Inhoud: 7 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,90
7 tabletten Sandoz Pantoprazol 20 mg
Pantoprazol 20 mg

Merk: Sandoz
Inhoud: 7 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
4,45
30 sachets Sanias Acetylcysteine 600 mg
Acetylcysteine 600 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 30 sachets
Levertijd: 2-3 werkdagen
Onze prijs
17,19
30 tabletten Sanias Cinnarizine Reistabletten 25 mg
Cinnarizine Reistabletten 25 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 30 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,30
2 tabletten Sanias Mebendazol Sanias 100 mg Wormkuurtabletten
Mebendazol Sanias 100 mg Wormkuurtabletten
* * * * -
Merk: Sanias
Inhoud: 2 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
1,57
100 gram Tantum Diclofenac 1% Gel
Diclofenac 1% Gel

Merk: Tantum
Inhoud: 100 gram
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
15,99
10 tabletten Teva Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte
Cinnarizine 25 mg - Bij Reisziekte

Merk: Teva
Inhoud: 10 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,13
20 capsules Teva Ibuprofen 400 mg Liquid Caps
Ibuprofen 400 mg Liquid Caps

Merk: Teva
Inhoud: 20 capsules
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
5,26
5 tabletten Teva Loratadine 10 mg
Loratadine 10 mg

Merk: Teva
Inhoud: 5 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
3,38
10 zetpillen Teva Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Teva
Inhoud: 10 zetpillen
Levertijd: 2-3 werkdagen
Onze prijs
4,28
50 tabletten Teva Paracetamol 500 mg Ovaal
Paracetamol 500 mg Ovaal

Merk: Teva
Inhoud: 50 tabletten
Levertijd: Levertijd onbekend
Onze prijs
2,67
120 gram Voltaren Emulgel 1.16%
Emulgel 1.16%
* * * *
Merk: Voltaren
Inhoud: 120 gram
Levertijd: 1-2 werkdagen
Onze prijs
21,79
7 tabletten Zyrtec Cetirizinedihydrochloride 10mg
Cetirizinedihydrochloride 10mg

Merk: Zyrtec
Inhoud: 7 tabletten
Levertijd: 1-2 werkdagen
Onze prijs
6,07

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.755 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk