Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 
Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch 70gr Klik voor een vergroting

Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch
70gr


Levertijd: 1-2 werkdagen
Merk:
Inhoud: 70gr
Aantal eenheden:  
newEUR 5.68
Adviesprijs
5,99
Onze prijs
5,68


Productinformatie van Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch:

Toepassing van Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch:

Lovechock 100% Cocoa Fruit is een pure, donkere chocolade waarin de volle smaak van rauwe Cacao wordt gecombineerd met het fruitige karakter van Cacaopulp. Door gebruik te maken van de hele cacaovrucht ontstaat een krachtige, rijke chocoladesmaak met een verrassend fruitige ondertoon.

De Cacao wordt rechtstreeks bij cacaotelers ingekocht volgens het eigen Direct Trade-principe.

✓Gemaakt met slechts drie ingrediënten: Cacaomassa, Cacaopulp en Cacaoboter.
✓100% biologisch en veganistisch.
✓Met 24% biologische Cacaopulp.

Ingrediënten van Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch:

Rauwe cacaomassa*, cacaovruchtvlees* (24,0%), cacaoboter*.

*= Van biologische oorsprong.

Dit product is geschikt voor vegetariërs en veganisten.

Gebruik van Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch:

Uitpakken, een stukje afbreken en genieten.
Door de natuurlijke ingrediënten kunnen er kleine harde deeltjes van natuurlijke oorsprong in de chocolade voorkomen.

Dit product behoort tot de categorie: Chocolade
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 70gr Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch!

Van 70gr Lovechock 100% Cacaofruit Biologisch zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


Barcode: 8720574842647

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.755 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk