Klik voor een vergroting
|
The GUTsy Captain Company
|
||||||||
| Levertijd: | Levertijd onbekend |
| Merk: | |
| Inhoud: | 1000 ml |
Dit product is momenteel niet leverbaar.
newEUR
5.49
Onze prijs
5,49
5,49
Productinformatie van The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry:
Toepassing van The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry:
GUTsy Captain Kombucha is een heerlijke gefermenteerde drank, gemaakt in Portugal, vol levende bacteriën en licht koolzuurhoudend. Uitstekend om elk moment van je dag te verfrissen.✓Biologisch.
✓Veganistisch.
✓Traditionele fermentatiemethode met SCOBY.
✓Levende cultuur van bacteriën en gist.
✓100% natuurlijke ingrediënten.
✓Laag in calorieën.
✓Glutenvrij.
✓Geen kleurstoffen of conserveermiddelen.
✓Geen gebruik van concentraat.
✓Niets kunstmatigs.
Kombucha is een oude drank die in China bekend staat als het "elixer van onsterfelijkheid". Deze Kombucha's zijn 100% authentiek omdat we een natuurlijk fermentatieproces gebruiken, met SCOBY- een levende cultuur van bacteriën en gist. Bij GUTsy Captain gebruiken we groene thee en rietsuiker bij de productie van Kombucha. Alle ingrediënten zijn 100% Natuurlijk en BIO. Tijdens het fermentatieproces wordt suiker verminderd door de SCOBY en worden enzymen en antioxidanten geproduceerd.
Aan het einde van de fermentatie zijn er natuurlijke smaken aan toegevoegd.
Voedingswaarde The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry:
Voedingswaarde per 100 gram:Energie 74 kJ / 18 kcal
Vet 0 gram
- waarvan verzadigd 0 gram
koolhydraten 4,4 gram
- waarvan suikers 4,4 gram
Eiwit 0 gram
Zout0 gram
Ingrediënten van The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry:
Biologische Kombucha (gefilterd water, biologische rietsuiker, biologische groene thee 0,4%, biologische steviablaadjes, kombucha-culturen), “Bacillus coagulans”, natuurlijke frambozensmaak 0,15%, biologische wortel-, appel- en aalbessextracten.Gebruik van The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry:
Niet schudden. Open voorzichtig. Bewaar op een koele, droge plaats, beschermd tegen zonlicht. Na opening bewaren tussen 0 en 6°C en binnen 3 dagen consumeren.Dit product behoort tot de categorie: Sappen en Dranken
Vermeld hier uw productreview voor 1000 ml The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry!
Van 1000 ml The GUTsy Captain Company Kombucha Raspberry zijn geen veel gestelde vragen vermeld.
| Barcode: | 5600787049138 |



