Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 
Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch 100 ml Klik voor een vergroting

Volatile
Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch
100 ml





Levertijd: 4-6 werkdagen
Merk:
Inhoud: 100 ml
Verpakkingen:
Checked icon 100 ml 10,50 4-6 werkdagen
unchecked icon 100 ml 12,77 4-6 werkdagen
unchecked icon 250 ml 22,01 1-2 werkdagen
unchecked icon 1000 ml 69,43 4-6 werkdagen
Aantal eenheden:  
newEUR 10.50
Adviesprijs
10,85
Onze prijs
10,50



Productinformatie van Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch:

Toepassing van Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch:

Verzachtende en verzorgende, gladmakende olie voor de huid, die geschikt is voor elk huidtype.
Heerlijke olie om mee te masseren, neutraal van geur.

✓Zeer rijk aan vitamine a, b, d, en e.
✓Geschikt voor de gevoelige huid.
✓Bevat geen kleurstoffen, kunstmatige geurstoffen en is niet op dieren getest.

Ingrediënten van Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch:

Prunus amygdalus dulcis olie.

Gebruik van Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch:

Breng een ruime hoeveelheid massage olie aan op de huid, masseer deze zorgvuldig in.
Afgesloten bewaren, buiten bereik van kinderen.
Alleen voor uitwendig gebruik.
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 100 ml Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch!

Van 100 ml Volatile Basisolie Amandel Koudgeperst Biologisch zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


Barcode: 8715542030423

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.755 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk