Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Daro Paracetamol Kind Vloeibaar 100 ml


100 ml Daro Paracetamol Kind Vloeibaar Klik voor een vergroting


Levertijd: 1 - 2 werkdagen
Merk:
Inhoud: 100 ml
Aantal eenheden:  
newEUR4.44
Onze prijs
4,44


Productinformatie van Daro Paracetamol Vloeibaar:
Toepassing van Daro Paracetamol Vloeibaar:

Wanneer uw kind zich niet lekker voelt, door koorts, griep, een verkoudheid of na een inenting is DARO Vloeibare Paracetamol een geschikte pijnstiller.
Kinderen merken toch wanneer ze een zetpil of aspirine krijgen wat vaak gepaard gaat met veel tegenstand.

De DARO Vloeibare Paracetamol is gezoet met maltitol, maar bevat geen suiker.
U kunt de DARO Vloeibare Paracetamol gewoon door de limonade, melk of thee mengen.
Hiermee krijgt uw kind toch de pijnstiller zonder veel tegenstand.
Een gemak voor ouder & kind.

DARO Paracetamol vloeibaar is een geneesmiddel.
Werkzame stof: Paracetamol

Gebruik van Daro Paracetamol Vloeibaar:
Vanaf 3 maanden

Lees voor gebruik de bijsluiter Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 100 ml Daro Paracetamol Kind Vloeibaar!

Van 100 ml Daro Paracetamol Kind Vloeibaar zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 14997770
Barcode: 8714319031564

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

20.745 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk