Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Bisolbruis
Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg
10 bruistabletten




10 bruistabletten Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg Klik voor een vergroting



Levertijd: 1-2 werkdagen
Merk:
Inhoud: 10 bruistabletten
Aantal eenheden:  
newEUR9.19
Onze prijs
9,19



Productinformatie van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg:

Toepassing van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg:

Werkt slijmoplossend, zodat het vastzittende slijm gemakkelijker opgehoest kan worden.

Samenstelling van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg:

Bevat 600 mg Acetylcysteïne per bruistablet.

Ingrediënten van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg:

Werkzame stof: acetylcysteïne.
Hulpstoffen: Watervrij citroenzuur (E330), ascorbinezuur (E300), natriumcitraat (E331), natriumcyclamaat (E952), natriumsacharine (E954), mannitol (E421), natriumwaterstofcarbonaat (E500), natriumcarbonaat (E500), lactose en citroensmaak (bevat sorbitol).

Gebruik van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg:

Volwassenen: 1 maal daags 1 bruistablet.
De bruistablet moet in in half glas water worden opgelost.

Waarschuwing:
Als u een maagzweer hebt (gehad), bij zwangerschap, borstvoeding en aanhoudende of steeds terugkerende hoestklachten, raadpleeg een arts. Niet gebruiken bij overgevoeligheid voor Acetylcysteïne.
Kinderen jonger dan 2 jaar mogen dit geneesmiddel niet gebruiken en is niet aanbevolen voor
kinderen in de leeftijd van 2 tot 18 jaar.

Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg

Dit product behoort tot de categorieën: Acetylcysteine | Hoesten
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 10 bruistabletten Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg!

Van 10 bruistabletten Bisolbruis Bisolbruis Bruistabletten Acetylcysteïne 600 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 16239679
Barcode: 8712172864237

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



36.437 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk