Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Excedrin
Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine
10 tabletten




10 tabletten Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine Klik voor een vergroting



Reviews: * * * * *
Levertijd: 1-2 werkdagen
Merk:
Inhoud: 10 tabletten
Aantal eenheden:  
newEUR4.92
Onze prijs
4,92



Productinformatie van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine:

Toepassing van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine:

Excedrine wordt gebruikt voor de acute behandeling van hoofdpijn en migraineaanvallen (symptomen zoals hoofdpijn, misselijkheid, overgevoeligheid voor licht en geluid en functionele beperking) met of zonder aura.
- Acetylsalicylzuur en paracetamol verminderen pijn en koorte en acetylsalicylzuur vermindert ook ontsteking.
- Cafeïne is een mild stimulerend middel en verhoogt het effect van acetylsalicylzuur en paracetamol.

Samenstelling van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine:

Elke filmomhulde tablet bevat:
Acetylsalisylzuur 250 mg
Paracetamol 250 mg
Cafeïne 65 mg

Ingrediënten van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine:

Werkzame stof: acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne.
Hulpstoffen: Laag gesubstitueerd hydroxypropylcellulose, microkristallijne cellulose (E460), stearinezuur, hypromellose (E464), titaandioxide (E171), propyleenglycol, benzoëzuur (E210), carnaubawas (E903).

Gebruik van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine:

Voor de behandeling van hoofdpijn:
Neem 1 tablet met een vol glas water in als de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1 tablet innemen. Neem bij ernstigere pijn 2 tabletten met een vol glas water in wanneer de hoofdpijn opkomt. Indien nodig kunt u 4 tot 6 uur later nog 1-2 tabletten innemen. Gebruik dit middel niet langer dan 4 dagen voor hoofdpijn zonder uw arts te raadplegen.

Voor de behandeling van migraine:
Neem 2 tabletten in met een vol glas water als de migrainesymptomen of migraine-aura opkomen. Zo nodig kunt u nog 2 tabletten innemen met 4 tot 6 uur tussen de innames. Als uw migraine niet verbetert binnen 2 uur na de eerste dosis van 2 tabletten EXCEDRIN, moet u een arts raadplegen. Gebruik dit middel niet langer dan 3 dagen voor migraine zonder uw arts te raadplegen.

Niet gebruiken indien u:
- allergisch (overgevoelig) bent voor acetylsalicylzuur, paracetamol, cafeïne of voor één van de andere stoffen in dit geneesmiddel. Symptomen van een allergische reactie kunnen zijn: astma, piepende ademhaling of kortademigheid, huiduitslag of netelroos, zwelling van het gelaat of de tong, lopende neus. Als u niet zeker bent, vraag dan uw arts of apotheker.
- ooit een allergische reactie hebt vertoond op andere geneesmiddelen die worden gebruikt om pijn, ontsteking of koorts te behandelen, zoals diclofenac en ibuprofen.
- een maag- of darmzweer hebt of als u een voorgeschiedenis van peptische zweer hebt.
- bloed in uw stoelgang of zwarte stoelgang hebt opgemerkt (symptomen van maagdarmbloeding of - perforatie).
- hemofilie of andere bloedstoornissen vertoont.
- ernstige hart-, lever- of nierproblemen hebt.
- meer dan 15 mg methotrexaat per week inneemt.
- in de laatste 3 maanden van de zwangerschap bent.

Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine

Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Acetylsalicylzuur | Migraine
Aantal eenheden:  
2 5 10 tabletten Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine
Mariska Hoogerdijk, Zoetermeer
11-07-2018

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Migraine Excedrin 20 tabletten
Migraine

Ik kan hier soms zelfs opkomende migraine mee onderdrukken!!


 
Anoniem
04-12-2017

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Migraine Excedrin 20 tabletten
doeltreffend

goed


 
Van 10 tabletten Excedrin Acetylsalicylzuur Paracetamol Cafeïne bij Migraine zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 15928659
Barcode: 8713177008251

Gezondheid aan huis
Dit product is 8 uur en 30 minuten geleden voor het laatst besteld

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



26.813 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk