BEL 0318 - 64 89 89
Nu beschikbaar
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
 
De Cruydhof

De Cruydhof (13)

Zoek op categorie

Alle producten van De Cruydhof
De Cruydhof Thee (17)
De Cruydhof Select Tincturen (13)
De Cruydhof Tincturen (66)
De Cruydhof Supplementen (63)

Zoek op alfabet


De Cruydhof

Sinds de oprichting van De Cruydhof in 1934 heeft het kleinschalig familiebedrijf zich ontwikkeld tot één van de bekendste merken op gebied van natuurlijke gezondheidsproducten. Oprichter Willem C. Smits, zelf begonnen als kruidenteler, legde de basis voor het merk door eeuwenoude kennis over kruiden te combineren met eigentijdse productietechnieken. Inmiddels zetten de kleinkinderen van Willem Smits deze visie voort en werken zij aan de verdere ontwikkeling. De Cruydhof heeft onlangs in 2026 een complete vernieuwing van het merk doorgevoerd. Daarbij is gekozen voor een eigentijdse merkidentiteit met een nieuw logo en volledig vernieuwde verpakkingen. Het doel van deze rebranding is om het merk beter herkenbaar te maken en sterker te positioneren binnen de markt voor natuurlijke supplementen en kruidenproducten. Uiteraard zoals u van het merk gewend bent behouden zij hun vertrouwde kwaliteit en expertise. Tevens zullen bekende producen uit Green Magma, Zell H3, Rio Amazon, Epigenar en TS Choice voortaan onderdeel worden van De Cruydhof en ook verkocht worden in de frisse nieuwe De Cruydhof verpakkingen. Het suppletie assortiment van De Cruydhof bestaat uit 5 categorieën, namelijk: vitamines, mineralen, kruiden, samengestelde formules en overige producten.

Lees meer...

De Cruydhof wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9,8 uit 10 met 9 reviews.
De prijzen van De Cruydhof producten variëren van 5,09 tot 101,99.
Ashwagandha / Withania Somnifera Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Brandnetel / Urtica Dioica Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Citroenmelisse / Melissa Officinalis Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
11,99
Onze prijs
11,48
Gewone Vlier / Sambucus Nigra Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Lavendel / Lavandula Officinalis Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Longkruid / Pulmonaria Officinalis Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
9,69
Onze prijs
9,28
Meidoorn / Crataegus Oxyacantha Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Passiebloem / Passiflora Incarnata Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
9,99
Onze prijs
9,57
Rhodiola / Rhodiola Rosea Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Levertijd: 1-2 werkdagen
Adviesprijs
12,49
Onze prijs
11,96
Rode Zonnehoed / Echinacea Purpurea Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
9,99
Onze prijs
9,57
Siberische Ginseng / Eleutherococcus Senticosus Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
11,49
Onze prijs
11,00
Sint Janskruid / Hypericum Perforatum Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Levertijd: 1-2 werkdagen
Adviesprijs
10,99
Onze prijs
10,52
Valeriaan / Valeriana Officinalis Tinctuur Biologisch

Merk: De Cruydhof
Inhoud: 50 ml
Status: op voorraad
Adviesprijs
12,49
Onze prijs
11,96

Eigenschappen van De Cruydhof producten

De Cruydhof ontwikkelt biologische en vegan kruidenproducten. Bij de samenstelling van de producten wordt gebruikgemaakt van zorgvuldig geselecteerde kruiden en plantenstoffen, waarbij kwaliteit, werkzaamheid en een zo natuurlijk mogelijke samenstelling centraal staan. Meer dan 95 procent van de ingrediënten is van natuurlijke oorsprong. De recepten zijn gebaseerd op generaties aan kennis over kruiden gecombineerd met hedendaagse inzichten. Het merk streeft daarnaast naar een verantwoorde omgang met mens en milieu door waar mogelijk circulaire keuzes te maken en duurzame principes toe te passen. Er wordt gekozen voor eenvoud en transparantie, zonder onnodige toevoegingen of ingewikkelde ingrediënten, zodat alleen de essentiële bestanddelen worden gebruikt.

De Cruydhof assortiment

Bestsellers van de De Cruydhof zijn: Calendula balsem 75%, Citroenmelisse tinctuur, Mariadistel tinctuur, Goudsbloem tinctuur, Teunisbloemolie biologisch.

De Cruydhof online kopen

Ontdek de vele producten van De Cruydhof en bestel uw favoriete kruidenproducten eenvoudig via de webshop van Gezondheid aan huis. Hier kunt u het uitgebreide assortiment gemakkelijk online kopen en thuis laten bezorgen of afhalen bij het afhaalpunt aan de Lorentzstraat in Ede. Bij Gezondheid aan huis geloven we dat goede gezondheid begint met de juiste producten én goed advies. Daarom staat ons team van gediplomeerde drogisten en een therapeute klaar om u persoonlijk te helpen. Onze kennis en betrokkenheid zorgen ervoor dat u kunt rekenen op betrouwbaar advies, afgestemd op uw wensen en behoeften. Wij zijn niet altijd de goedkoopste aanbieder, maar we kiezen bewust voor kwaliteit, service en deskundigheid.

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten 0
Totaalprijs 0,00
Thuiswinkel Waarborg

Thuiswinkel Reviews

Uitstekend Thuiswinkel Waarborg 60.697 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk