BEL 0318 - 64 89 89
Nu beschikbaar
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Pijnbestrijding (128)

« Bekijk alle producten in de categorie Geneesmiddelen

Filter op
Algemene Pijnstillers (80)
Keelpijn (26)
Menstruatiepijn (1)
Migraine (3)
Spier- en Gewrichtspijn (18)

Wanneer u pijn heeft, is dat een waarschuwing dat er iets in het lichaam verkeerd gaat. Dit kan door verschillende dingen veroorzaakt worden. Dit is een onaangenaam en soms ondraagelijk gevoel. Er bestaan veel soorten pijn. Denk aan hoofdpijn, rugpijn, buikpijn, krampen, ontstekingen en spierpijn. Gezondheid aan huis heeft een breed assortiment aan pijnbestrijding om het u wat makkelijker te maken.

Pijnbestrijding wordt onder onze klanten beoordeeld met een 9.6 uit 10 met 49 reviews.
De prijzen van Pijnbestrijding producten variëren van 0,92 tot 32,99.

Pagina: 1 2 3 4 5 (128 producten)
 Isla Medic Acute Citrus-Honingsmaak
Medic Acute Citrus-Honingsmaak

Merk: Isla
Inhoud: 20 pastilles
Status: op voorraad
Adviesprijs
9,49
Onze prijs
8,99
20 tabletten Omega Pharma Antigrippine
Antigrippine

Merk: Omega Pharma
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
6,49
20 capsules Advil Reliva Forte Liquid-Caps Zachte Capsules 400 mg
Reliva Forte Liquid-Caps Zachte Capsules 400 mg

Merk: Advil
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
10,14
 Aleve Feminax
Feminax
* * * *
Merk: Aleve
Inhoud: 12 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
4,79
24 zuigtabletten Linn Keelpijn Honing & Citroen Suikervrij
Keelpijn Honing & Citroen Suikervrij

Merk: Linn
Inhoud: 24 zuigtabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,99
20 capsules Teva Ibuprofen 400 mg Liquid Caps
Ibuprofen 400 mg Liquid Caps

Merk: Teva
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
5,26
20 stuks Daro Hoofdpijnpoeders
Hoofdpijnpoeders
* * * * *
Merk: Daro
Inhoud: 20 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
6,69
20 capsules Linn Ibuprofen Liquid Caps 200 mg
Ibuprofen Liquid Caps 200 mg

Merk: Linn
Inhoud: 20 capsules
Status: op voorraad
Onze prijs
3,69
 Nurofen Voor Kinderen Suikervrije Suspensie
Voor Kinderen Suikervrije Suspensie

Merk: Nurofen
Inhoud: 100 ml
Status: op voorraad
Onze prijs
6,70
16 tabletten Finimal Paracetamol 500 mg / Coffeïne 50 mg
Paracetamol 500 mg / Coffeïne 50 mg

Merk: Finimal
Inhoud: 16 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
3,15
 Nurofen Migraine
Migraine

Merk: Nurofen
Inhoud: 24 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
9,80
10 sachets Omega Pharma Hot Coldrex
Hot Coldrex

Merk: Omega Pharma
Inhoud: 10 sachets
Status: op voorraad
Onze prijs
9,49
 Witte Kruis Witte Kruis Granulaat
Witte Kruis Granulaat
* * * * -
Merk: Witte Kruis
Inhoud: 10 sachets
Status: op voorraad
Onze prijs
5,16
20 tabletten Advil Reliva Forte Ovaal 400 mg
Reliva Forte Ovaal 400 mg

Merk: Advil
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,74
 Isla Junior Kriebelhoest en Keelklachten
Junior Kriebelhoest en Keelklachten

Merk: Isla
Inhoud: 20 pastilles
Status: op voorraad
Adviesprijs
8,99
Onze prijs
8,52
 Leidapharm Kinderparacetamol 120 mg
Kinderparacetamol 120 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 kauwtabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,85
 Panadol Junior 125mg
Junior 125mg

Merk: Panadol
Inhoud: 10 zetpillen
Status: op voorraad
Onze prijs
4,49
10 tabletten Leidapharm Ibuprofen 200 mg
Ibuprofen 200 mg

Merk: Leidapharm
Inhoud: 10 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,23
 Bayer Aspirine C
Aspirine C

Merk: Bayer
Inhoud: 10 bruistabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,70
10 stuks Healthypharm Kinderparacetamol Zetpil 60 mg
Kinderparacetamol Zetpil 60 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
3,18
 Sanias Diclofenac Kalium 12,5 mg
Diclofenac Kalium 12,5 mg
* * * * -
Merk: Sanias
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
5,74
 Citrosan Hete Citroendrank
Hete Citroendrank

Merk: Citrosan
Inhoud: 15 sachets
Status: op voorraad
Onze prijs
13,19
20 tabletten Healthypharm Paracetamol Caplet 500 mg
Paracetamol Caplet 500 mg

Merk: Healthypharm
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,26
10 sachets Linn Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg
Ibuprofen Bruisgranulaat 400 mg

Merk: Linn
Inhoud: 10 sachets
Status: op voorraad
Onze prijs
4,59
 Roter Paracetamol 500 mg met Bessensmaak
Paracetamol 500 mg met Bessensmaak

Merk: Roter
Inhoud: 20 smelttabletjes
Status: op voorraad
Onze prijs
6,99
30 tabletten Sanias Paracetamol 500 mg
Paracetamol 500 mg

Merk: Sanias
Inhoud: 30 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
1,37
20 tabletten Bayer Aspirine 100
Aspirine 100

Merk: Bayer
Inhoud: 20 tabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
4,63
100 gram Healthypharm Diclofenac 1% Gel
Diclofenac 1% Gel

Merk: Healthypharm
Inhoud: 100 gram
Status: op voorraad
Onze prijs
10,61
10 stuks Healthypharm Paracetamol Zetpil 1000 mg
Paracetamol Zetpil 1000 mg
* * * * -
Merk: Healthypharm
Inhoud: 10 stuks
Status: op voorraad
Onze prijs
5,09
24 zuigtabletten Strepsils Original
Original

Merk: Strepsils
Inhoud: 24 zuigtabletten
Status: op voorraad
Onze prijs
7,81

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Waarborg Thuiswinkel Reviews
Uitstekend

Thuiswinkel Waarborg

59.325 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk