BEL 0318 - 64 89 89
Nu beschikbaar
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm
Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg
20 capsules



20 capsules Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg Klik voor een vergroting


Reviews: * * * * *
Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 capsules
Aantal eenheden:  
newEUR4.56
Onze prijs
4,56



Productinformatie van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg:

Toepassing van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg:

Ibuprofen Liquid Caps 400 mg is een pijnstiller die ook ontstekingsremmend en koortsverlagend werkt.

Samenstelling van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg:

Elke capsule bevat 400 mg ibuprofen.

Ingrediënten van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg:

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn macrogol 600, kaliumhydroxide, gezuiverd water. De andere stoffen in de capsulewand van dit middel zijn: gelatine, vloeibaar sorbitol, gedeeltelijk gedehydreerd (E420), inkt: opacode WB zwart NS-78-17821.

Gebruik van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg:

Dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar:
De eerste dosis is 400 mg, zo nodig gevolgd door 200-400 mg per keer met een maximum van 1200 mg per dag (= 24 uur).
Een dosering van 200 mg is met deze capsules niet mogelijk. Hiervoor zijn ibuprofen capsules of tabletten van 200 mg verkrijgbaar.

De capsules moeten met wat water worden ingenomen.

Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg

Dit product behoort tot de categorieën: Ibuprofen | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
1 5 20 capsules Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg
Anoniem
09-10-2018

Beoordeling:
* * * * -

geverifieerde koper
20 capsules Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg
Goed product voor een mooie prijs

Slikt makkelijker en werkt sneller dan de ibuprofen in pil vorm.


 
Van 20 capsules Healthypharm Ibuprofen HTP Liquid Caps 400 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 15834921
Barcode: 8714632069916

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



27.668 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk