Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg
20 tabletten


20 tabletten Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg Klik voor een vergroting


Reviews: * * * * *
Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 tabletten
Verpakkingen:
Checked icon 20 tabletten 0,63 op voorraad!
unchecked icon 50 tabletten 1,26 op voorraad!
Aantal eenheden:  
newEUR0.63
Onze prijs
0,63


Productinformatie van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

Toepassing van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

Te gebruiken bij: koorts en pijn bij griep en verkoudheid, koorts en pijn na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn, en menstruatiepijn.
Niet te gebruiken bij: overgevoeligheid voor paracetamol of een ander bestanddeel van de tabletten.

Ingrediënten van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

De werkzame stof in dit middel is paracetamol.
De andere stoffen in dit middel zijn:
microkristallijne cellulose (E460), polyvidon K90 (E1201), natriumcarboxymethylzetmeel en
magnesiumstearaat (E470B).

Gebruik van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg:

Leeftijd: 4 tot 6 jaar: halve tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: anderhalve tot twee tabletten.
Leeftijd: 6 tot 9 jaar: halve tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 2 tot 3 tabletten.
Leeftijd 9 tot 12 jaar: 1 tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 3 tot 4 tabletten.
Leeftijd 12 tot 15 jaar: 1 tablet. Maximaal aantal tabletten per dag: 4 tot 6 tabletten.
Volwassen: 1 tot 2 tabletten. Maximaal aantal tabletten per dag: 6 tabletten.
Het toedieningsinterval moet minstens 4 uur bedragen.

Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg

Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
2 5 20 tabletten Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg
C., Breda
30-10-2019

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol HTP 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Helpt prima.

Hoi, Als je nu 2 paracetamollen 500 mg neemt, ben je binnen NoTima van je hoofd... Helaas is Gezondheid aan huis vanwege Europese wetgeving genoodzaakt om sommige reviews zodanig aan te passen dat medische claims die onze klanten graag achterlaten bij dit product niet zichtbaar zijn. af. Prima product en totaal , met dat een doos van 50 tabletten heel weinig kost. Probeer maar,,,,,, Groetjes, Tien


 
Peter Offerman, Gengenbach
22-01-2019

Beoordeling:
* * * * -


geverifieerde koper
Paracetamol HTP 500 mg Healthypharm 50 tabletten
Geen verschil ten opzichte van eerdere duurdere producten

Heel goed en voordelig


 
Van 20 tabletten Healthypharm Paracetamol HTP 500 mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 16061357
Barcode: 8714632030138

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



29.634 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk