BEL 0318 - 64 89 89
Nu beschikbaar
Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Advil Liquid-Caps 200mg 10 stuks


10 stuks Advil Liquid-Caps 200mg Klik voor een vergroting


Levertijd: 1-2 werkdagen
Merk:
Inhoud: 10 stuks
Aantal eenheden:  
newEUR3.78
Onze prijs
3,78


Productomschrijving van Advil Liquid-Caps 200mg:
Toepassing van Advil Liquid-Caps 200mg:
Gebruiken bij: lichte tot matige pijn, waaronder reumatische pijn, rugpijn, hoofdpijn, kiespijn, menstruatiepijn, voor de verlichting van koorts en de symptomen van verkoudheid en griep.

Gebruik van Advil Liquid-Caps 200mg:
Voor volwassenen, ouderen en jongeren ouder dan 12 jaar: Zonodig 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules innemen. De aanbevolen periode tussen twee doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur. De periode tussen twee doseringen mag niet korter zijn dan 4 uur.
Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200 mg) per 24 uur. De capsules moet met water worden ingenomen.
Uitsluitend voor oraal gebruik.

Gebruik dit middel niet langer dan 10 dagen, tenzij uw arts u anders heeft voorgeschreven. Neem contact op met uw arts als uw klachten aanhouden of verergeren. Uitsluitend voor kortdurend gebruik.

Niet gebruiken:
Indien u allergisch bent voor ibuprofen en één van de andere stoffen die in deze capsule zitten, voor aspirine of acetylsalicylzuur of voor andere verwante pijnstillers.
Indien u andere NSAID pijnstillers gebruikt, of aspirine in een dagdosering van meer dan 75 mg.
Indien u u aan een nier-, hart-, of leveraandoening lijdt.
Indien u een maagzweer, maagperforatie of maagbloeding heeft of deze in het verleden 2 maal of vaker heeft gehad.

De capsule bevat sorbitol en soja lecithine.
 



Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Advil Liquid-Caps 200mg

Dit product behoort tot de categorieën: Ibuprofen | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 10 stuks Advil Liquid-Caps 200mg!

Van 10 stuks Advil Liquid-Caps 200mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 15768171
Barcode: 8712769019040

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



25.108 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk