Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm
Paracetamol 500mg Coffeine 50mg
20 tabletten



20 tabletten Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg Klik voor een vergroting


Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 tabletten
Aantal eenheden:  
newEUR1.59
Onze prijs
1,59



Wat zijn nu onze levertijden?
Vanwege grote drukte hebben wij enkele werkdagen vertraging in onze leveringen.
Bekijk hier onze laatste update

Op zoek naar een Hand Spray / Pomp met 70% Alcohol?
Bekijk ons aanbod van Sanitien

Wij voorzien graag zo veel mogelijk mensen in evenwichtige aantallen producten, daarom is er van een aantal producten een maximale afname per bestelling.

Om uw bestelling snel te kunnen verzenden, kunt u momenteel alleen producten bestellen die wij zelf op voorraad hebben, of waarbij wij snel over voorraad kunnen beschikken. Hierdoor kunnen wij u ook grote "lever-zekerheid" bieden.

Productinformatie van Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg:
Toepassing van Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg:

Te gebruiken bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.

Samenstelling van Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg:
Per tablet:
500 mg paracetamol
50 mg coffeine

Hulpstoffen: o.a. glycerol.

Gebruik van Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg:
Kinderen 12 - 15 jaar: 1 tablet per keer, maximale dosering 4 - 6 tabletten per dag.
Volwassenen: 1 - 2 tabletten per keer, maximale dosering 6 tabletten per dag.
Tabletten heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.

Niet te gebruiken bij:
Overgevoeligheid voor een bestanddeel van de tabletten.



Lees voor gebruik de bijsluiter

Dit product behoort tot de categorieën: Paracetamol | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 20 tabletten Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg!

Van 20 tabletten Healthypharm Paracetamol 500mg Coffeine 50mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 15983226
Barcode: 8714632066656

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



28.852 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk