Merknaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Productnaam: A-C | D-F | G-I | J-L | M-O | P-S | T-V | W-Z | 0-9
Producten zoeken
E-mail:

Wachtwoord:

 

Healthypharm Ibuprofen 200mg
20 tabletten


20 tabletten Healthypharm Ibuprofen 200mg Klik voor een vergroting


Status: op voorraad
Merk:
Inhoud: 20 tabletten
Verpakkingen:
Checked icon 20 tabletten 1,69 op voorraad
unchecked icon 40 tabletten 3,13 op voorraad
Aantal eenheden:  
newEUR1.69
Onze prijs
1,69


LET OP:
Bestel nu 2 New Care producten en ontvang GRATIS een pot 400 gram New Care Rijst Proteïne.
Dit product wordt in ons magazijn aan uw bestelling toegevoegd.

Productinformatie van Healthypharm Ibuprofen 200mg:

Samenstelling van Healthypharm Ibuprofen 200mg:

Elke omhulde tablet bevat 200 mg ibuprofen.

Ingrediënten van Healthypharm Ibuprofen 200mg:

De werkzame stof in dit middel is ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn maïszetmeel, voorverstijfseld maïszetmeel, watervrij colloïdaal siliciumdioxide, natriumzetmeelglycolaat type A, stearinezuur, talk, titaandioxide (E 171), hydroxypropylmethylcellulose type 2910 5cP, erytrosine (E 127).

Lees voor gebruik de bijsluiter

pdf download Download de bijsluiter van Healthypharm Ibuprofen 200mg

Dit product behoort tot de categorieën: Ibuprofen | Algemene Pijnstillers
Aantal eenheden:  
Vermeld hier uw productreview voor 20 tabletten Healthypharm Ibuprofen 200mg!

Van 20 tabletten Healthypharm Ibuprofen 200mg zijn geen veel gestelde vragen vermeld.


ZI-code: 16094638
Barcode: 8714632085978

Resultaten voor ( artikelen)

Aantal producten: 0
Totaalprijs: 0,00
Thuiswinkel Reviews
Uitstekend



33.484 beoordelingen door bevestigde kopers
Partners
partners Betaling en bezorging Betaling en bezorging
Onze sterke punten
  • 7 gediplomeerde drogisten
  • 10.000 producten voorradig
  • Gratis verzending
    (NL/BE/DE) vanaf € 45
  • Discrete verpakking
  • Thuiswinkel Waarborg
Geneesmiddelen keurmerk